Meeting attendance

Thursday, 23 January 2020 7.00pm, Council

Venue:   St George's Centre, Pembroke Road, Chatham Maritime, Chatham ME4 4UH

Contact:    Julie Keith, Head of Democratic Services
 

Meeting attendance
Attendee Role Attendance
Councillor Sijuwade Adeoye (Lab) Committee Member Expected
Councillor Nusrat Ahmed (Con) Committee Member Expected
Councillor Jan Aldous (Con) Committee Member Expected
Councillor Roger Barrett (Con) Committee Member Expected
Councillor Tashi Bhutia (Con) Committee Member Expected
Councillor Nick Bowler (Lab) Committee Member Expected
Councillor David Brake (Con) Committee Member Expected
Councillor Hazel Browne (Lab) Committee Member Expected
Councillor Chris Buckwell (Con) Committee Member Expected
Councillor Kirstine Carr (Con) Committee Member Expected
Councillor Mrs Diane Chambers (Con) Committee Member Expected
Councillor Rodney Chambers, OBE (Con) Committee Member Expected
Councillor Jane Chitty (Con) Committee Member Expected
Councillor Trevor Clarke (Con) Committee Member Expected
Councillor Pat Cooper (Lab) Committee Member Expected
Councillor Simon Curry (Lab) Committee Member Expected
Councillor Howard Doe (Con) Committee Member Expected
Councillor Gary Etheridge (Con) Committee Member Expected
Councillor Matt Fearn (Con) Committee Member Expected
Councillor Phil Filmer (Con) Committee Member Expected
Councillor Sylvia Griffin (Con) Committee Member Expected
Councillor Adrian Gulvin (Con) Committee Member Expected
Councillor Gary Hackwell (Con) Committee Member Expected
Councillor Joanne Howcroft-Scott (Lab) Committee Member Expected
Councillor Stephen Hubbard (Lab) Committee Member Expected
Councillor Mrs Josie Iles (Con) Committee Member Expected
Councillor Steve Iles (Con) Deputy Mayor Expected
Councillor Alan Jarrett (Con) Committee Member Expected
Councillor Clive Johnson (Lab) Committee Member Expected
Councillor Barry Kemp (Con) Committee Member Expected
Councillor Naushabah Khan (Lab) Committee Member Expected
Councillor John Lloyd (Lab) Committee Member Expected
Councillor Harinder Mahil (Lab) Committee Member Expected
Councillor Vince Maple (Lab) Committee Member Expected
Councillor Dan McDonald (Lab) Committee Member Expected
Councillor Teresa Murray (Lab) Committee Member Expected
Councillor Gloria Opara (Con) Committee Member Expected
Councillor Tristan Osborne (Lab) Committee Member Expected
Councillor Alex Paterson (Lab) Committee Member Expected
Councillor Mick Pendergast IndM Committee Member Expected
Councillor Martin Potter (Con) Committee Member Expected
Councillor Mark Prenter (Lab) Committee Member Expected
Councillor Adam Price (Lab) Committee Member Expected
Councillor Wendy Purdy (Con) Committee Member Expected
Councillor Ron Sands IndM Committee Member Expected
Councillor Andy Stamp (Lab) Committee Member Expected
Councillor Chrissy Stamp (Lab) Committee Member Expected
Councillor Habib Tejan (Con) Mayor Expected
Councillor Piers Thompson (Con) Committee Member Expected
Councillor Richard Thorne (Con) Committee Member Expected
Councillor Stuart Tranter (Con) Committee Member Expected
Councillor Mrs Elizabeth Turpin (Con) Committee Member Expected
Councillor Rupert Turpin (Con) Committee Member Expected
Councillor David Wildey (Con) Committee Member Expected
Councillor John Williams (Con) Committee Member Expected